ДП МВС України Інформ-Ресурси
ДП МВС України Інформ-Ресурси

м.Київ, вул. Митрофана Довнар-Запольського, 8

ДП МВС України Інформ-Ресурси > Новини > У Кабінеті Міністрів нагородили поліцейських з нагоди дня нацполіції

У Кабінеті Міністрів нагородили поліцейських з нагоди дня нацполіції

04.07.2018

Сьогодні, у Кабінеті Міністрів нагородили працівників Національної поліції за сумлінну службу.

«Хочу подякувати за важливу справу, яку ви робите у цей непростий час трансформації і змін. Ви гідно робите свою справу і за три роки після створення, можу сказати, що Нацполіція відбулася. Я покладаю великі надії також на подальші зміни. Зараз ми оголосили серйозну війну у боротьбі з контрабандою», - сказав Володимир Гройсман.

Глава Уряду наголосив, що спільна робота на державу дає свої результати.

«Ваша головна функція зараз – безпека, порядок, наповнення держбюджету. На вас лежить велика відповідальність. Людину у формі мають поважати – це принципова формула. Зараз ви маєте нове озброєння, забезпечення, вищі зарплати. Але все це має бути ще кращим. Від вас залежить, наскільки швидкими будуть ці зміни», - додав він.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що підтримка реформи правоохоронної системи Урядом завжди відчувається.

«Ми відчуваємо підтримку Уряду. Мова йде й про вертолітний проект, й про матеріально-технічну підтримку. Ми говоримо однією мовою. Ми готові пробачати можливі помилки та вирішувати їх разом, проте ми ніколи не пробачимо підлість та зраду», - зазначив він.

Всього 14 поліцейських отримали урядові відзнаки.

 

Департамент комунікації МВС України

 
Назад до списку