ДП МВС України Інформ-Ресурси
ДП МВС України Інформ-Ресурси

м.Київ, Військовий проїзд, 8

ДП МВС України Інформ-Ресурси > Новини > На дорогах очікується ожеледиця з 4 по 8 січня

На дорогах очікується ожеледиця з 4 по 8 січня

03.01.2019

За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології.

04 січня. Хмарно з проясненнями, часом невеликий сніг, слабка хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12м/с. Температура повітря по області вночі від -4º до -9º, вдень  від -1 до -6º. 

05-06 січня. Хмарно, 05 січня вночі невеликий, в решту періоду помірний сніг. Слабка хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вiтер пiвденно-захiдний з переходом до пiвнiчно-захiдного 7-12м/с. Температура повітря: вночі від -5º до -10º, вдень  від -1 до -6º.

07-08 січня. Хмарно з проясненнями, 07січня вночі місцями невеликий сніг, в решту періоду без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12м/с. Температура повітря: вночі від -9º до -14º, вдень  від -5 до -10º.

Для ліквідації наслідків негоди та забезпечення проїзду дорогами державного значення філії ДП «Рівненський облавтодор» чергують в цілодобовому режимі.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами області, дотримуватись Правил дорожнього руху, зважати на прояви негоди та  враховувати дану інформацію при плануванні своїх поїздок.

 

Прес-служба САД у Рівненській області

 
Назад до списку